Update cookies preferences

Odborný poradce

Nevíte si rady? Poraďte se s naším odborníkem.

+420 604 850 420

info@snubni-prsteny-raul.cz

Snubní prsteny vyrábíme na míru. Pro určení velikosti je nutné se správně změřit. Více informací o měření snubních prstenů naleznete v sekci měření velikostí.

Cena uvedená u snubních prstenů, včetně rytiny a dalších úprav dle Vašeho přání, je konečná. Veškeré individuální nároky pro objednávku prstenů určujete v detailu vzoru.


V ceně snubních prstenů Vám nabízíme kvalitní kubické zirkony vyprodukované od českého výrobce. Kameny vynikají perfektním brusem, krásnou barvou a přesnými rozměry. Jedná se o velmi přesnou napodobeninu briliantu. Pro náročné zákazníky nabízíme za příplatek osazení snubních prstenů pravými diamanty špičkové kvality. Brilliant dodáváme včetně certifikátu o pravosti kamene. Cena briliantů se liší podle počtu kamenů u zvoleného vzoru prstenu.

U pánského snubního prstenu máte možnost výběru materiálu (zlato/stříbro). Částka uvedená za pár prstenů je vždy ve variantě žluté zlato u obou snubních prstenů. V případě, že zvolíte u pánského prstenu materiál stříbro, celková cena pánského prstenu se sníží o částku uvedenou u materiálové varianty stříbro (např. Stříbro - 5826,-Kč). Snížení ceny se automaticky projeví u celkové ceny páru prstenů.

Nabízíme vám možnost volby barvy materiálu, kterou určujete taktéž v detailu vzoru. Zlaté snubní prsteny nejsou nijak barvené a jsou opravdu barvou přírodního materiálu. Rozhodnete-li se pro pánský snubní prsten ve stříbře, bude vzhledově upraven do barvy dámského snubního prstenu, a to technikou galvanického pokovení, kdy je na prsten nanesena vrstva pravého zlata dle volby barvy dámského snubního prstenu tj. žlutá, růžová, odstín bílého zlata.


Snubní prsteny vyrábíme do 14 dnů od přijetí závazné objednávky. V případě nutnosti lze po předchozí domluvě i dříve.

Hotové zboží  odesíláme prostřednictvím České pošty. Platební metodu můžete volit mezi dobírkou a převodem na účet. Za odeslání na dobírku účtujeme 129,-Kč, za odeslání při platbě předem převodem na účet 69,-Kč.

Pokud si nevíte s objednávkou rady a máte-li dotazy, rádi Vám pomůžeme s pohodlným nákupem.
Jsme Vám k dispozici na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle +420 604 850 420. 


 

Jsme výrobci snubních prstenů a rádi bychom vás pozvali do naší dílny, abyste si mohli prohlédnout naši kolekci osobně. Pokud máte zájem, kontaktujte nás a domluvíme se na vhodném termínu pro vaši návštěvu. Těšíme se na možnost se s vámi osobně setkat. 
                                                                            

 
Zlaté snubní prsteny, které vyrábíme, jsou ryzosti 585/1000 a jsou označeny příslušnou státní puncovní značkou.

 


 
 

 
Tento projekt byl podpořen Libereckým krajem.